| Ralla_7778 a întrebat:

Buna TPU imi puteti da linkuri de la niste programe de editat poze? plz dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

Photoshop cs5

5 răspunsuri:
| Ad0bE a răspuns:

I-ati Adobe PhotoShop cs2...incepe cu cs2 pentru ca cs3 e mai complicat un pic (daca sti cs2 sti toate cs-urile) eu am cel mai nou si sunt forte multumit (doar ca dureaza ceva pana invetid daca esti "novice"hee heeEu am cartea si CD cu lectiile din carte :X deci i-ati cs2winking. Eu am experienta in Abobe PhotoShop pentru ca sunt si fotograf si folosesc programul zilnicwinking

Răspuns utilizator avertizat
| LinkinPark a răspuns:

Pizap.com Ar fi unul dintre ele... Dar daca vrei sa iti iasa ceva frumos dar dureaza downloadeaza PhotoShop cs3.