| DaughterOfDarkness a întrebat:

Imi puteti da un link de unde sa descarc melodia Mi Romeo in varianta cantata de Juan Manuel Guilera si Giselle Bonaffino (Martin si Lola din Nini).
Multumesc mult!
(imi cer scuze daca am gresit categoria, dar asta mi se parea cea mai potrivita)

1 răspuns:
| Antoonel a răspuns:

Daca vrei sa descarci orice melodie de pe youtube copy mai intai linkul de sus, deschizi o alta pagina de google, si pe google scrii mp3 youtube convert, dai dubluclick si apoi in bara aceea alba dai paste apoi descarci melodia in pc. sper ca te'am ajutat