| LucaTheodor a întrebat:

Imi puteti spune dimensiunea cercurilor de la un sablon quilling?

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

In sfarsit cineva pe site-ul asta care face quilling laughing. pai depinde de ce tablou vrei sa faci. Le poti face de mai multe marimi. Te poti ajuta de o paleta de culori cu cerculete. invarti hartia si ii dai drumul in gaura paletei. Poti folosi si o rigla cu cerculete de marimi diferite. Mai multe infromatii daca vrei ma poti contacta prin mesaj privat.

| radupopa a răspuns:

Pai depinde de ce tablou vrei sa faci. Le poti face de mai multe marimi. Te poti ajuta de o paleta de culori cu cerculete.Invarti hartia si ii dai drumul in gaura paletei. Poti folosi si o rigla cu cerculete de marimi diferite. Daca vrei poti sa faci cercuri ondulate sau in zig-zag.
norc, sper ca ajuta.
funda?happy