| Rocsii1D a întrebat:

Heii TPU! Se poate creea Şablon pentru Blog?. Daca da, imi puteti spune cum? Fundita big grin

1 răspuns:
| rocketguy3321 a răspuns:

Sablon?! vrei sa zici template? da, se poate. Dupa cativa ani buni de experienta in web design si development, fara probleme. Dar daca ai avea asa ceva, nu ai intreba chestia asta aici. Deci in principiu, fara experienta, si presupunand ca fara bani, nu. Nu se poate. Poti gasi, daca ai noroc, ceva generator de template automat si gratuit, poate exista asa ceva pe net, dar sincer nu te sfatuiesc, ca o sa te alegi cu ceva de tot rahatul. Sfatul meu (dupa anii mei de experienta in domeniu web design) ii sa alegi un template de pe net (in functie de suportul pe care tie blogul - eu folosesc wordpress), unde cu o simpla cautare pe google poti gasi o gramada de template-uri excelente, care daca ai noroc mai is si usor de schimbat cate un pic, sa le faci cum iti plac tie cel mai mult tongue
Succes! Sper ca te-am ajutat un pic! happy