| anonim_4396 a întrebat:

Incerc de cateva zile sa caut o coregrafie si nu gasesc nicaieri :((. Vreau sa invat aceasta coregrafie >- http://www.youtube.com/watch?v=sHn0GLnacLM&feature=relat ed [T-Max - Fight the Bad feeling], mai ales partea aceea cu "ttutdu ttutttutdu ttutduru tttutdut ttutdu ~ ppapa-ppapbapba ~ keudaen chakku nareul" care este pe la inceput [00:25]

Dau funda :o3 chiar vreau sa invat coregrafia asta :"D

1 răspuns:
| GasaiYuno a răspuns:

Uita-te la videoclip si danseaza pana cand o inveti. asa faceam si eulaughing