| Ellys_9495 a întrebat:

La ce ma ajuta contul premium de pe lady popular?

Răspuns Câştigător
| Alecsyyya a răspuns:

Iată ce primești dacă activezi contul Premium:

-Poţi activa trei activităţi să fie desfăşurate simultan (1 activitate pentru jucătorii non-premium).
-Poţi stoca până la 20 de mâncăruri și băuturi în "Obiectele mele". (5 produse pentru utilizători non-premium);
-Posibilitatea de a-ți personaliza profilul, alegerea sau fondul, arătând un anumit număr de comentarii;
-Statistică suplimentară despre joc- dueluri, jocuri deja jucate, activităţi;
-Mesajele tale vechi sunt păstrate în casuța poștală până le ştergi. Pentru utilizătorii non-premium, această perioadă este de 3 zile;
-O interfată mai prietenoasă, fără publicitate, posibilitatea de a crea așa numitele"hot links", ca să poți avea acces rapid la meniurile și opțiunile pe care le folosești des cu doar un click cu mouse-ul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc si cred ca ajuta la crearea unei vieti misto plina de prieteni virtuali, apropo, sunt la level 10