| victoria1997 a întrebat:

TPU!ma puteti ajuta? cum pot descarca imagini, teme, muzica sau videoclipuri din computer in telefonul meu nokia 5310 xpressmusic cu un cablu usb...multumesc:*:*

1 răspuns:
| ChinaBardy a răspuns:

Introduci cablul USB in telefon respectiv in calculator. Apoi intri in my computer si iti apare acolo un folder cu numele telefonului.Dai click pe el si dupa aceea iei fisierul din calculator cu click dreapta pe el, copy si paste in fisierul de pe telefon.

Întrebări recente