| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia 5800 XpressMusic si am incercat sa bag niste videoclipuri cu muzica de pe laptop cu cablu de date si le-am bagat dar nu merg. Cum pot sa bag videoclipuri cu muzica de pe laptop pe telefon? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| EduardTPU a răspuns:

Merge sa bagi videoclipuri de pe laptop pe telefon, dar trebuie sa fie in format 3gp.Foloseste un convertor pentru asa ceva. Uite unul foarte bun online, fara sa descarci vreun program ceva:http://www.convertfiles.com/
Funda?