| xRebecaaa a întrebat:

Bună TPU!
Mai știți grupuri din astea de publicitate +60.000 membri?
Cum e ăsta http://www.facebook.com/groups/142852395867274/ de 93.000 membri :o3

1 răspuns:
| LOVELYWOLFY a răspuns:

Doresc sa cunosc o tipa nonconformista din Bucuresti sau chiar din apropiere in vederea unei relatii de lunga durata... Sunt un tip cu f. mult bun simt, realizat, generos, licentiat in drept, discret, sens in care am rugamintea sa ma contactati in prealabil pe adresa mea de e-mail wolfyvlad@yahoo.ca Multumesc anticipat!