| delyanebunatika a întrebat:

Maine merg pana la Piatra Neamt (vreau sa specific ca sunt din Iasi)...in excursie cu clasa. Si as vrea sa nu ma plictisesc in masina.va rog sa imi dati niste sugestii ce jocuri as putea sa ma joc sau ce as putea sa fac... funda urgent

Răspuns Câştigător
| theLOVEsc a răspuns:

Poti asculta muzica la casti, sa joci carti sau fripta laughing

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci 2 ore pana la Piatra Neamt nici nu ai timp sa te plictisesti.

| Skittles02 a răspuns:

Pai sa fim seriosi. si eu sunt din Iasi si am plecat in excursie pana la piatra neamt, dar in autocar mai tot timpul ma durea burta de ras, deci stai linistita;*. ai grija cu cine stai pe bancheta

| Kidutzu99 a răspuns:

Laba