| Rallu a întrebat:

n Vreau sa tai o poza dar sa ramana imaginea clara, ce program imi recomandati? vreau si link de download

Răspuns Câştigător
| leona_3807 a răspuns:

Http://editor.pho.to/ poti sa decupezi din poza si sa o apropii si va ramane foarte clara
fundita te rog:o3

Iti garantez 100% ca va merge pa'pa

2 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Un program bun este Photo Scape in el poti sa tio tai si ramane clara poza uite de aici il poti downloada: http://www.photoscape.org/ps/main/download.php [si cu el poti sa faci mult mai multe nu numai sa tai poza :D] [am vreo sansa la fundita? :D ]

| Luizsa a răspuns:

Photo Scape dar merge si in Paint