| IoanaChan48 a întrebat:

Pe 19 august este concertul lui Michel Telo in Princess Summer Club Mamaia si as vrea foarte mult sa merg.Eu am 14 ani dar o sa merg cu matusa mea. Vroiam sa va intreb daca pot la 14 ani sa merg fiind insotita de un adult(adica de matusa mea).Si as vrea sa-i intreb pe cei care stiu daca de pe gazonul A si de pe gazonul B pot sa-l vad cantand si eventual sa fac poze(si daca este voie sa faci poze, pentru ca niste persoane mi-au spus ca nu).

Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| AvramAlin1990 a răspuns:

Sigur! Ai voie sa faci poze oriunde. Sii impreuna cu un adult ai voie sa intri la concert! Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Tomulescu_Sebastian_1978 a răspuns:

Da, poti merge la spectacol si da, poti face fotografii. De vazut il poti vedea din orice parte a locatiei.