| anonim_4396 a întrebat:

Peste doua saptamani ma voi duce la Constana-(mamaia) si as vrea sa ma duc la Aqua Magic.
Merita sa ma duc?
M-ar interesa:
Cat costa intrarea. (pentru adulti si copii).
Ce ai voie sa faci si ce nu.
Ce fel de carusele, jocuri sunt.(si cat costa ele).
Si daca sunt piscine de inot ca am inteles ca nu ai voie sa inoti oriunde.
Dau Funda La Cel Mai Bun Raspuns!

Răspuns Câştigător
| DoarEu291 a răspuns:

Bună! Si eu plec peste 2 saptamani la mare.Merg la un hotel, unde am mai fost si anul trecut, ce este gard in gard cu Aqua Magic.Anul trecut a fost prima oara cand am mers acolo.Este un loc frumos, curat, ingrijit, unde distractia este maxima...Este foarte mare, deci, nu te poti plictisi.Sunt diverse motalidati de a te distra... Tarifele se schimba mereu.
Merita sa mergi! Poate tarifele ti se vor parea piperate...Presupunand ca mergi cu familia, uite aici programul family: http://www.aqua-magic.ro/index.php/tarife-sezon-2014/tarife-family. Distractie placuta! :);) :D

1 răspuns: