| Times a întrebat:

TPU!
Poate ma puteti ajuta cu ceva-as fi recunoscatoare.
Mi am facut cont pe facebook cu un e mail pe care l am sters ieri si mi am facut un nou id.
Problema e ca acum cand vreau sa schimb e mailul la fb imi cere parola si eu am uitat o.
Cum s o mai recuperez eu acum si cum sa imi schimb e mailul?sad?

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Nu mai poti face nimic,decat sa iti faci un nou cont de facebook. Daca ti-ai uitat parola iti va cere emai`lul,care din pacate nu mai exista, din ce ai zis.

Dar totusi este o posibilitatea dar este posibil la tine sa nu apara, depinde. Poti recupera parola cu numarul de mobil. Poate sa fie si asta o optiune cand dai click pe ''Am uitat parola''.

2 răspunsuri:
| amykool a răspuns:

Eu zic sa-ti faci alt cont pe facebook

| ionutz03 a răspuns:

Pentru confirmare schimbare adresa de mail facebook iti cere parola de la facebook nu cea de la casuta de mail.
Mult succes.