| Sneakers a întrebat:

Puteti sa-mi dai si mie citeva metode pentru a scapa de somn? ))

3 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Bea si tu o cafea, da cu apa rece pe fata, plimbate 5-10 pe afara ca e mai rece, un energizant dar nu amesteca cu cafeaua sau alcool, iti termina inima.

| Kevinel a răspuns:

Fixeaza-ti un program strict... seara la maxim 22:00 sa fii in pat printre vise. mult noroc

| ProSniper a răspuns:

Iti spun eu. Poti sa bei o cafea, sa te speli pe fata cu apa rece, sa faci un dus rece(asta functioneaza bine)sa te plimbi prin zapada daca e iarna(da sa nu racesti)poti sa te uiti la televizor, poti sa te uiti la filme pe calculator pana dimineata si poti sa te joci ceva care sa te tina treaz.