| BiancaLog a întrebat:

Buna,TPU! Se poate sterge o conversatie pe facebook?puppy dog eyes {privat}. Daca da, cum.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Intri in mesaje si sus unde e rotita si scrie Actions / Actiuni ai acolo delete conversation / delete mesages. sterge conversatiile sau mai jos ai sterge mesajele, depinde cum ai fb setat in engleza sau Ro. succes

| The0 a răspuns:

Da, normal! Intrii la mesaje, iti alegi persoana de la care vrei sa stergi, si dai pe rotita care apare sus in dreapta "sterge mesajele". Succes :*