| Acadeeeaa a întrebat:

Cum pot sterge o conversatie de pe facebook? Unde sa dau thinking
Funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la Dragoste si sex, de aici nu o poti sterge.

| oLeNNNao a răspuns:

Intri la mesaje in stanga sus la plicul ala, cand iti apare toata conversatia sus in dreapta ai mesaje, dai pe a 2 casuta si acolo sterge mesaje iar dupa aceea iti apare sterge tot happy. Sper ca te descurci :* [Funditapuppy dog eyes]

| Acadeeeaa explică (pentru oLeNNNao):

Unde in stanga sus?sad

| oLeNNNao a răspuns:

La pagina ta de pornire sus in stanga :* cauta un plic happy

| RobyK2 a răspuns:

Ai gresit categoria.
Daca este o conversatie "pe perete" ai in dreapta, sus [la casuta in care a avut loc conversatia, nu la toata pagina!] un creion, dai click pe el si dai Sterge.

| BluuRigard a răspuns:

Te duci unde scrie "stergeti" sau "modifica sau sterge" depinde cum iti arata.Si stergithinking