| Crissssssss a întrebat:

TPU si buna dragi mei! Am si eu o intrebare stupida:
Daca ar veni extraterestrii pe pamant ceea ce nu cred unde m-as putea ascunde? cele mai bune raspunsuri primesc vot si funda

Răspuns Câştigător
| zBobby a răspuns:

Buna Stefania! Sa stii ca inainte sa raspuns la intrebarea asta am vizitat profilul tau sa vad cati ani ai laughing. Pai ai putea sa te ascunzi sub o masina laughing. Sau poate la subsol, in beci, undeva unde nu te poate vedea nimeni din aer. Ai putea trai intr-o padure deasa in care nu stie nimeni de ea. Ar fi chiar frumoswinking. Succes in rezolvarea cazului laughing

8 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Sub pamant pentru ca e greu sa te ascunzi de extraterestri, ei fiind dotati cu anumite puteri.

| TheAvenger a răspuns:

Păăi...mai întâi mi-aș aduna toți prietenii care sunt în stare să țină o armă în mână. apoi am aduna toate lopețile, topoarele, buteliile, cuțitele, ciomagurile lu tataia cu care o aleargă pe mamaia, shotgun-uile, pistoalele, etc etc pe care le-aș găsi și-apoi am ieși la vânătoare..kill`em all. dar, revenind la întrebare, unde m-aș ascunde..hmm..probabil în beci, unde aș avea avantaj că am butoaiele de vin și damigeana de țuică lângă mine și că ar fi destul de răcoare, dar și destul de rezistentă la asalturi.big grin

| Gabitzu246 a răspuns:

Iti voi raspunde cinstit! NICAIERI pentru ca aia daca ar fi putut veni pana la noi tu nu iti dai seama ca au tehnologia foarte dezvoltata?

| oAndyy a răspuns:

Mai, chiar nu te pot intelege... Cica: "Daca ar veni extraterestrii pe pamant ceea ce eu nu cred unde m-as putea ascunde?" Pai daca nu crezi ca vor veni de ce pui intrebarea asta? Doar asa, ca nu ai ce face... Hai gata, termina si du-te la temele tale, nu mai pune intrebari de-astea stupide!

| Crissssssss explică:

Andy1504Afrodita nu imi spui tu sa ma duc sa imi fac temele si daca ai vazut tu bine am pus intrebarea la categoria timp liber am intrebat doar si am zis ca nu cred doar am intrebat. AI INTELES?!

| Crissssssss explică:

Ba da dar pa plik si nu aveam ce sa intreb

| xXGABITZA23Xx a răspuns:

In buncar-uri cu aliaj de titanium ce sunt la 70 metri sub pamant

| uStefan a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa mori repede, pentru ca daca nu ajuti esti parte din problema.