| krlaa a întrebat:

spuneti-mi si mie niste titluri de carti gen cele din Colectia Chic, cum ar fi Ma dau in vant dupa cumparaturi sau Diavolul se imbraca de la Prada. Am citit destul de multe de acest gen, asa ca va rog dati-mi mai multe titluri.

Răspuns Câştigător
| WolfGirl a răspuns:

Incearca volumele astea 2 de la colectia coktail : ''Regina gafelor'' si ''Regina gafelor la New York '' Si in colocetia Chic mai sunt destule : '' Poti sa tii un secret?'', ''Pentru ca-si permite''. Oricum mai incerc sa citesc si recomandari din reviste gen Joy sau Cool Girl.

1 răspuns:
| Adryana a răspuns:

Buna.Cum s-agati un star de cinema (am citit-o si parca mi-a placut ), Clubul dependentelor de pantofi, Iti amintesti de mine?, La cumparaturi cu sora mea, Poti sa tii un secret? Lectura placuta!