| Patyi a întrebat:

Spuneti-mi un film horror foarte bun, captivant si interesant:*

35 răspunsuri:
| BULANGIU96 a răspuns:

Scary Movie

| 1000bodies a răspuns:

Let The Right One In.

| Gianina_Radulescu_1990 a răspuns:

Fright Night

| Rikudou a răspuns:

Saw.

| Fuchii a răspuns:

Drag me to hell, The Collector, Dead Silence, 13 Fantome.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SAW
Drag me to hell
The grudge
Oglinzile malefice
Vizionare plăcută!

| Vlad201296 a răspuns:

Dr.Jeckyll and mr.Hyde

| metalhead666 a răspuns:

A Serbian Film

| unknownn a răspuns (pentru Fuchii):

Astea nu sunt filme captivante nici daca ar juca Tobin Bell in ele.
Dupa nume imi dau seama ca filmele sunt de copii mici.

| Patyi explică (pentru unknownn):

Spune tu daca stii! laughing

| dianna367 a răspuns:

The othershappy finalul face tot filmul:d

| faramatania a răspuns:

House of Wax(2005)

| unknownn a răspuns (pentru Patyi):

MindHunters,Black Christmas, Saw. si hai ca ma duc la somnik.
:*

| Patyi explică (pentru unknownn):

Nb laughing

| unknownn a răspuns (pentru Patyi):

Nb si tiehappy

| Alexici a răspuns:

Sincer? The Woman in Black = o regie Wow, actori super buni, si poveste este atat de capivanta! Filmul asta e cu adevarat horror. Nu iti spun asta pentru fundita sau ceva, doar ca eu am avut cosmaruri 1 saptamana dupa ce l-am vazut. Iti garantez ca nu regreti daca te uiti la el.

| Patyi explică (pentru Alexici):

L-am văzut.

| luisalulu a răspuns:

The grudge...:X

| strengaritzza a răspuns:

1.Cabin Fever
2.The Grudge
3.The Rite
4.The Exorcism of emily rose
5.Jeepers Creepers
6. Pulse
7.The Texas Chainsaw Massacre

| unknownn a răspuns (pentru Alexici):

Un film horror nu este un film care iti dezvolta imaginatia si visezi cosmaruri. Daca vezi un film horror la care visezi cosmaruri inseamna ca esti prea mic pentru acel film, mintea ta nu e destul de dezvoltata.

| alexutzzamarya a răspuns:

Saw si The Grudge (dar e mai de groaza Saw)

| Max234 a răspuns:

Pai stiu eu cateva filme horror cum ar fi: casa de ceara,Chernobyl Diaries,The Devil Inside,The Darkest Hour, The Others, Orphan, Devil, Grindhouse eu zic ca ajunge atatea deocamdata. Funda?

| Gaara5846 a răspuns:

Season of the witch

| v4ss a răspuns:

Casa de ceara

| MikeStrutter15 a răspuns:

1)Wrong turn(1, 2,3, 4), 2)My Bloody Valentine 3D, 3)The Unborn, 4)The Loved Ones, 5)The Ruins, 6)The Mist, 7)Hostel(1, 2,3), 8)Cabin Fever, 9)Hatchet(1, 2), 10)Laid to Rest. Vizionare placuta!happy

| dimitriualexandra1151 a răspuns:

The amityville, the umborn,amusement, bloody mery, sinister, blood runs cold, husk, haunting of uinchest

| DevilMasck a răspuns:

A nightmare on Elm street.
13th friday.
Saw.
Texas chainsaw massacre.
Alien VS Predator.
Child's play 1, 2, 3.
Resident Evil Biohazard.
Sa ai o vizionare placuta... Funda?

| DevilMasck a răspuns:

Incearca:A nightmare on Elm street(Un cosmar pe strada Elm)Nu mai dormi cateva zile...Cel putin mie mi-a placut. Funda?

| DevilMasck a răspuns:

Am uitat sa-ti mai zic ceva.Incearca Halloween.E misto de tot.

| mitika12 a răspuns:

The ring, Craciun negru, Saw