| Patyi a întrebat:

Spuneti-mi un film horror foarte bun, captivant si interesant:*

35 răspunsuri:
| de13a a răspuns:

Inceraca REC 3 Genesis (2012), The Ward (2010) si Casa de ceara ( foarte tare ) Dar nu uita ca partea horror incepe la mijloc, cam asa. :*

| Elenaa31 a răspuns:

1. The grudge
2. Thirteen Ghosts
3. Silence Hill.
4. The Ring
5. Saw
6. Mirrors.

Vreau sa specificca nu le-am pus sub forma de top.:* Le-am scris in ce ordine mi-au venit in cap. Sper sa-ti placa vreo unul.love struck Vizionare plăcuta.:*

| ElRaPpeR a răspuns:

Paranormal activity 3 si 4 sunt cele mai de groaza... Funda?

| YoaSmile a răspuns:

Păăi.Dacă vrei un film horror din ăla să nu mai ieşi din casă încă sunt şi eu în căutare, dar sunt bune şi ăstea. :]

1. Sinister.
2. Evil Dead.
3. The Woman in Black.
4. Drag me to Hell. ( sau ceva de genu')
5. Jason vs Freddy
6. Mama ( am auzit că-i destul de bun )

M-ai caută şi tu :] Funda?