| Pantiru_Viviana_1997 a întrebat:

Stie cineva niste exemple de nume pentru pagini? (pe facebook)

5 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Depide de ce vrei sa scrii, despre ce sa fie pagina? sau nu conteaza?

| 01rukia01 a răspuns:

Pai pagina despre ce?

| MiSSyoUNow a răspuns:

D-shoara __[completezi cu exemple gen : rebela, de gasca, fitoasa, cocheta, smechera ] sau Curcubeul de __[completezi cu : sclipici, culori, nebunie, creativitate] sau bomba cu __ [completezi cu : sclipici, cristale, nebunie, fantezie]. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| simonamaria a răspuns:

Despre ce vrei sa faic pagina?

| baleabianca a răspuns:

Love is love, Cereale cu lapte, Cand esti bun esti...bun, Babyy.ia mai date-n stres