| Beby98 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste exemple de nume de pagini pentru facebook care nu esista deja pe facebook... plz...

Răspuns Câştigător
| Lifeisinblackandwhite a răspuns:

Pai...ce zici de "Dance is our life!" sau "Look at me, I dance!"...Nu stiu daca o sa-ti placa, dar macar ti-am dat o idee :*!

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Depinde foarte mult de continutul pe care vrei sa il aiba pagina ta.

| Lifeisinblackandwhite a răspuns:

Daca esti fata poti incerca "Music is my second heart" sau ma rog depinde despre ce vrei sa fie pagina... poti sa-mi spui si te ajut cu mai multe nume.

| Beby98 explică (pentru Lifeisinblackandwhite):

Multumesc este o idee foarte buna dar imi puteti da un nume care sa aiba legatura cu street dance

| Lifeisinblackandwhite a răspuns (pentru Beby98):

Pai...ce zici de "Dance is our life!" sau "Look at me, I dance!"...Nu stiu daca o sa-ti placa, dar macar ti-am dat o idee :*!