| aandreutsaa a întrebat:

stiti cumva daca se poate pune credit pe telefon de pe net fara sa platesti?(in cosmote sau vodafone)? si daca este un site unde poti trimite mesaje gratuite?

3 răspunsuri:
| Insidious a răspuns:

Sa reincarci gratis? Cred ca glumesti. In niciun caz nu ai cum. Aia sunt bani. Nu ti-i da nimeni pe degeaba. In schimb, mesaje gratis, da. Intra pe www.mesajgratuit.ro. Sunt destule site-uri cu mesaje gratuite. Dar vezi ca poti sa trimiti doar vreo 5, apoi te taxeaza si astia. Bafta

| dienuta1990 a răspuns:

Cred ca nu dar stiu un program de pe care poti trimite mesaje gratuite de pe un telefon pe altu iar acel program se numeste skype. Sper ca te-am ajutat mult.

| MihaiOK a răspuns:

Http://trimitesms.eu functioneaza perfect