| MrsRed a întrebat:

Sunt clasa a 8a si trebuie sa organizez balul boboceilor(cei de a 5a). As avea nevoie de niste idei de tema pentru bal.
Cel care imi da cele mai bune temee primeste funda.

2 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Pai in rimul rand vor fi probele. Prima proba sa spuna ceva despre ei. A 2 a sa danseze. A 3 test de cultura generala (in care pui o intrebare fiecarui concurent). A 4 a sa pui o melodie si dupa cateva secunde o opresti si ei trebuie sa continue. A 5a sa inventeze o piesa de teatru foarte scurta, o pantomima. Si ultima proba sa fie si tema acestui bal, adica Halloween, in care toti concurentii vor fi costumati in ceva specific Halloweenului. Sper ca te-am ajutat

| xTania a răspuns:

O idee ar fi bal mascat eu stiu ce teme toata lumea se deghieaza in ce vrea ce ii place ar fi o idee frumoasa si creativa.Succes!