| whiterose26 a întrebat:

Sunt curioasa daca pot depune un colet postal cu Posta Romana in localitatea Y, eu fiind din localitatea X. Spre exemplu, depun un colet din Bucuresti cu destinatie Iasi, eu fiind din Pitesti.Se poate?

Răspuns Câştigător
| SilverCry a răspuns:

Se poate, mai multe informatii despre colete postale interne ai aici : http://www.posta-romana.ro/services/tarrif/colete-postale-interne_9. O zi buna.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da dar intarzie 3 zile sa ajunga sau 4 in caz ca postasul lasa notita de aviz prea tarziu in posta celui care primeste pachetul.

| Felix2009 a răspuns:

Se poate.