| RalucutzaFarmer a întrebat:

Buna TPU sunt foarte lenesa ce imi sugerati sa fac sa ma uit la televizor sau sa invat?

Răspuns Câştigător
| criisz a răspuns:

Iti recomand sa citesti o carte pana te ia somnul... sau sa te uiti la documentare, asa inveti lucruri noi si scapi de plictiseala.
Daca nu stii ce documentare te-ar interesa, arunca o privire in lista celor de pe vplay. Eu m-am indragostit de site-ul asta.
Mult succes!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu ti se da bine invatatul straduiestete macar sa ai 10 clase ca dupa aia o sa ai viata usoara cu munca. Cui nu-i place cartea pune osul la treaba.

| ROB3RT89 a răspuns:

Sa faci putin sporthappy

| ღBrokenツAngeℓღ a răspuns:

Sugerez sa pui osu`la treaba, ca o sa ajungi o supraponderala uitandu-te numai la tv.hee hee(daca nu deja estirolling on the floor)