| gaby99_3626 a întrebat:

Trebuie sa plecam in excursie cu clasa, dar nu stim unde sa mergem. Suntem din Iasi si am fost in Nordul Moldovei ( Piatra Neamt, Seceava, Botosani, Harghita) si de data asta am vrea sa mergem intr-un loc in care sa avem multe de vazut. Daca puteti sa-mi spuneti si un loc unde sa ne cazam si cam cat costa pentru o noapte. MULTUMESC ANTICIPAT! P. S Dau fundita la ccel mai de folos raspuns!

Răspuns Câştigător
| sabinna a răspuns:

Nu stiu sa iti spun cat costa sau cazare...eu merg la Borsa 2 zile este frumos. puteti merge acolo