| pufuulets a întrebat:

Voi ce faceti in vacanrta de Pasti?! Dati`mi ideii ca eu nu prea stiu ce sa fac. Dau funda la cine imi place raspunsul:*:*:*

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu o sa ma duc la tara.
Acolo aerul e curat, oua din belsug, taie miel crying, am cu cine sa stau, nu ca aici, in oras...

| filaret03 a răspuns:

Eu ma voi juca metin, stau pe TPU, joc samp, ies pe afara cu prietenii la o samanta, ma duc pe la timisoara, Bucuresti, si cel maai important cand ii pastele ciocnesc oua beau bere ma imbat intru in spital in coma alcolica mi se opreste inima si m-am duslaughing))))

| TheAvenger a răspuns:

O să mă duc la cârciumă și-o să mă fac praf, o să îmi fac provizii(țigări), o să mă plimb, o să ascult muzică, o să mă duc la pădure în ziua de paște, o să fac poze..etc etc.

| Iully99Puke a răspuns:

Ideeile frumoase vin de la sine happy