| MeridaOcean a întrebat:

voi nu v-ati saturat sa ascultati aceleasi melodii la radio zu,radio profm, kiss fm? eu de fiecare data dau peste acelasi playlist zilnic.astia nu mai stiu sa schimbe melodiile? au scos si trupa one republic melodii noua,enrique iglesias, will.i.am ...cand o sa le puna?

Răspuns Câştigător
| michael5813 a răspuns:

Sincer din punctul meu de vedere aceste "posturi" sunt de toata kaka! cum zici si tu acelasi play-list zi de zi si aceleasi bufonerii ieftine zi de zi! de aceea eu le dedic o piesa a celor de la cassa loco : piesa ce nu deranjeaza ( parca asa ai zice ) si tare as vrea sa vad postul care are curaj sa o difuzeze. nu e porcoasa dar spune adevarul despre aceste posturi radio!

3 răspunsuri:
| UndergroundFolklore a răspuns:

Nu-i bai, am net.Ascult ce vreauhappy

| MeridaOcean explică:

Pardon-melodii noi *

| yourprincess a răspuns:

Nu stiu ce sa zic! ai auzit de piesa "Nightwish-Sleeping sun"? E super frumoasa... Daca te-ai plictisit de melodii ascult-o pe asta