| vLadw a întrebat:

Vreau sa-mi fac un id nou dar nu am nicio idee si as vrea sa nu mi-l mai schimb... Numele meu e Vlad. Cel care are cele mai bune idei primeste funda! Si inca ceva nu vreau id-uri prostesti (vlad_124134514614)... Multumesc!

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Vladutzu_dragutzu.2000
vLaDutZ.Baii
CoolBoy.Vlad
Justme_Vlad
cineva.Vlad
me.Vlad
BenQ.Vladutz
SmileyForVlad
google.Vlad
blue.Vlad
blizz_vlad
cookie.vladut

Astea mi-au venit laughing

| irbis a răspuns:

Te-ai putea inspira de la Vlad Tepes.

| RaluBaby a răspuns:

Cum ar fi sa folosesti si numele de familie in nickname-ul acelui id? De ex. Vlad. popescu
Asa nu e greu de tinut minte, nu este prostesc, si in niciun caz nu o sa iti fie jena de el ca pe mai incolo sa vrei schimbi.