| bbyank a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru prieteni falsi, care cred ca ei sunt totul dar pentru mine nu reprezinta nimic! Multumesc

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar, decat atunci cand e soare.
Eu Asa Sunt. Asa Voi Ramane. Daca Ma Placi E Bine. Daca Nu. Obisnuieste`te"
""`Desi Traim In Alb Negruu.; x Nu ne impiedica nimic sa visam in Culori"

` Sã n`ai incredere` in Nimeni`! ●105) ●` Regula numaruuu` unu`

Nu mai iert minciuni nu mai cred in cuvinte si doar privesc. Sunt ironica, doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare. ▪
Incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti, incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna.
Prietenii adevarati tin la tine si sunt langa tine si la rau si la bine.Nu te barfesc pe la spate, ci te ajuta chiar in toate.
Nu am pacalit niciodata pe nimeni. Eu i-am lasat sa creada ce vor. S`au pacalit singuri!
Am nevoie de cineva, da n'am nevoie de Oricine, eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine!
º"Din 10 prieteni, 5 sunt adevarati si la o problema inca 2 fac pasi."º
Nu am nevoie de prieteni falsi, detest sa tin langa mine numai oameni lasi!