| SilvSilvana a întrebat:

vreau si eu statusuri cu indiferenta, smechere, un pic haioase, fite. FUNDA + vot folositor celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Giulia_5490 a răspuns:

Am fite de la Paris, sunt printesa ca din vis, am pigmentul colorat si sclipesc ca un diamant...

fite, gesturi si tupe asta e talentul meu, pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine, stiu sa-nvart totul in loc,dobor prostii dintr-un foc

ma joc cu talente,si cu fite, sunt printesa intre fetite

vrei sa fii stilata,ACCEPT,RESPECT,dat n-ai clasa sa stii,exagerezi,meditezi,incerci sa ma COPIEZ

Mersul meu de scena, Te baga in dilema,Vorbesc ca O profesoara, cu un cuvant te bag in Boala,pozez pozitii proprii,iar voi TARFELOR da-ti Copy

M-am nascut sa joc pervers pe sistem periculos,sunt micuta si versata si de multi invidiata. Ochii verzi si pielea fina pentru el sunt o REGINA

Merg incet inspir talent c-am venit din occident ca sa strig in gura mare"copia" n-are valoare

Poate draguta,poate o scorpie,poate urata,poate frumoasa,poate nebuna,poate serioasa. poate EU! ce unii au si nu stiu sa pretuiasca, altii cauta si ar da orice sa aiba!""

Am un talent nativ.Să folosesc un zâmbet pe post de sedativ!

Nu sunt` o papusa` de portselan`! Dar stii bine cand vreau pot sa te am`

Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat si nu regreta nimic care te face sa zambesti!

6 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

De ce te zbati sa impresionezi copiind textele altora si afisand niste statusuri (texte) ce nu sunt ale tale.
Vrei sa fi respectata si sa fi tu insati, nu doar unul din toti ceilalti colegi ai tai? Atunci fii originala!

| SilvSilvana explică:

Dan33 sa stii ca nu copiez pe nimeni si nimic.Tot ce am scris acolo a fost din mintea mea. SI INCA CEVA : lumea mai are nevoie cateodata si de status. Hai spune-mi tu mie ca tu nu ai avut nevoie.

| georgiana999 a răspuns:

Da-mi o poza
November 10, 2011 | By admin In STATUSURI DE AGATAT, STATUSURI DE CRACIUN | Comentarii(0)

Arata-mi o poza cu tine sa stiu ce sa ii zic lui Mos Craciun sa-mi aducabatting eyelashes

Sunt dar nu sunt pentru oricine.
November 10, 2011 | By admin In STATUSURI DND | Comentarii(0)

Sunt dar nu sunt pentru oricine. da-mi un buzz sa vad daca sunt pentru tinewinking!

Statusuri despre vara 2011 – Super statusuri
June 9, 2011 | By admin In STATUSURI DE VIATA | Comentarii(2)

1 DND prind muste
2Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata
3 Cine vrea plictiseala?…. o dau gratis!
4 Fetele s-au saturat de mica vor la MARE acum happy )
5 O masina care merge cu viteza luminii va avea farurile aprinse?
6The winner takes it all!
7 propun un toast pentru fraierii care m-au pierdut si inca unul pentru viitorii norocosi care ma vor avea big grin
8 Daca nu ma inghiti, poti sa ma sugi
9 Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama!
10 La o terasa inec o bere pe gat
11Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
12fac baie, a mai trecut 3 luni.
13Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt? Ia autobuzul.
14Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.
15Nimeni nu moare virgin…viata ne **** pe toti!
scuze de unele.dar numai din astea am gasit rolling on the floor

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Anaalex520 a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *