| x0x0girlm3 a întrebat:

vreau si eu un site de statusuri cum au pagini de pe facebook de isi pun la fiecare poza. fundawinking

Răspuns Câştigător
| SuciuRuxandra94 a răspuns:

Uite statusuri aici :1. Nimeni nu poate să se întoarcă în trecut şi să schimbe începutul, însă oricine poate să înceapă din nou şi să schimbe sfârşitul.2)Visele sunt iluzii dintr-o carte pe care sufletul tău o scrie despre tine.3)Nu ceda cand inca sti ca poti!
Ca tine sunt putine,
Ca el sunt toti! 4)Nu vreau sa fac ceva frumos cand stiu ca nu are rost. Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt, si daca nu`ti convine eu n`am sa plang. 5)Inima tuturor varstelor, este impletita cu copilaria.6)Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat cand e soare. 7)Daca nu sunt barfita, inseamna ca nu exist.8)Ai sa`mi spui ca ma adori. Ca ma vrei inapoi. Eu am sa spun " poate ", si am sa plec mai departe! 9)Mersul ei de scena, te baga in dilema. Vorbeste ca o profesoara, un cuvant si te baga in boala. Pozeaza pozitii propii, iar voi tarfelor dati copy.10)Tuu...chiar crezi ca ma compar cu ea!? Uita`te la mine beib` si apoi la ea ...laughing, ma faci sa rad, cum pana mea sa fiu ca ea. eu dulce ea amara, eu cumine ea vulgara♥.11)Ea e criminala :x cu totii o stiti! Lasa figurantii coplesiti, de emotii obositi! Ea e cea mai indicata dintre fetele cuminti 12)Niciodata nu mi-a parut rau cand mi-am vazut fostul iubit cu alta. Mama m`a invatat ca mereu trebuie sa dai jucariile vechi, celor care nu le pot avea pe`ale tale`! :x 13)Imbracat in zambete, aproape ori ce zambet e fals. Eu am crezut in ochii sinceri, si Da! M`am ars. 14)Respectu` este ceea ce primesti. Pentru ceea ce faci. Si o faci bine! Tu ma barfesti pe mine, deci din respect ma pis` pe tine. si https://www.facebook.com/......media/set/ Fundita? :x

3 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Bună!
https://www.facebook.com/......media/set/
Sper că te-am ajutat!

| zuzualina a răspuns:

Https://www.facebook.com/npdt54 la pozele de pe wall gasesti cate o notita