| bLu3 a întrebat:

Buna tuturor.Cine a fost primul user inregistrat pe TPU?

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Au fost de fapt trei: wizord_cristi [25 noiembrie 2008], JayLeno [29 noiembrie 2008] si carla [29 noiembrie 2008]. Dar intre 25 - 29 noiembrie 2008, au fost atatia anonimi pe TPU. Deci, este un numar "infinit" ca sa zicem asa. Numai bine!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu exact, am intalnit 2 useri inregistrati pe 29 noiembrie 2008, respectiv carla si JayLeno. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A plecat de pe site!
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

TPU a inceput activitatea pe 25 noiembrie 2008. Pe aceasta data s-a inscris ''wizord_cristi '' si poate fi primul inregistrat pe TPU.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Raluca TPU.ro s-a inscris pe data de 3 decembrie 2008.

| pwp a răspuns:

Cred ca Brigaela...

| Wihaela a răspuns:

Raluca big grin

| Razvan1807138078340 a răspuns:

RalucaTPUro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca adminul.