| PussicatDolls a întrebat:

Buna tuturorbig grinbig grin
As vrea sa va intreb pe voi, cei ce jucati Lady Popularbatting eyelashesSunt la nivelul 8 si am ca o "sarcina" sa fac un lifting facial.
Am inteles, trebuie sa ma duc la spital! Dar unde trebuie? La nas sau la buze?
Multumesc anticipat!winking
SARBATORI FERICITE

Răspuns Câştigător
| frumushika09 a răspuns:

Cred ca oricare merge, din moment ce este un lifting facial. Si pentru printzesica: nu costa nimic inscrierea

3 răspunsuri:
| PussicatDolls explică:

Nupz...nu costa nimic! doar te inregistrezi, dai un nume fetei, apoi ii cumperi haine de la mall, mergi la disco sa flirtezi si sa iti faci un iubit(depinde de nivel)batting eyelashes
Apoi usor usor ii cumperi o gramada de chestii, trebuie sa o tii curata, dormita, manacta, bauta, trebuie sa citesti la biblioteca sa-ti crsk IQ-ul, etc

| dyana_6840 a răspuns:

Eu nu ma joc. dar vreau sa te intreb ceva:te-a cotat ceva inscrierea sau trebuie sa bagi bani in joc? mersi anticipat

| FloriB a răspuns:

Cred ca la nas