| PussicatDolls a întrebat:

Buna uitati, va zic ce mi s`a intamplat dar va rog nu radeti de mine si nu ma luati la misto.
mi-am facut un cont in graba pe Lady Popular dar am uitat username-ul si acum nu mai pot intra.Stiu parola dar nu mai stiu numele.
Credeti ca ma puteti ajuta?
Daca exista vreo posibilitate sa mi`o aduc aminte sau sa o aflu prin intermediul internetului.
Multumesc pentru intelegere! si pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| Șttefania a răspuns:

Buna,
Eu cred ca daca ai intra pe id pe care ai inregistrat contul poate ai gasi un e-mail de la LadyPopular.
PaPa

1 răspuns:
| maik_4059 a răspuns:

Intra pe sait si la logare este pentru uitat parola si scrii acolo adresa de e-mail si vei primi alta parola