| alexandrey a întrebat:

Buna utilizatorule, ce varsta ai?

Răspuns Câştigător
| GodBlessYou a răspuns:

Eu am o varsta destul de neinaintata, mai mult de 10 ani dar mai putin de 20 de ani, am 5 degete pe mana stanga si imi place sa am si douo picioare, chiar am douo picioare, varsta mea este o enigma pentru multi cercetatori, inca nu au un raspuns concret.Sunt nascut dupa cel de-al Doilea Razboi Mondial si Inainte de mileniumul 2, astea sunt datele deocamdata. Sper ca in viitor va stii toata lumea ce varsta am eu, dar deocamdata cercetatori au mult de munca pentru a afla aceasta enigma care bantuie lumea intreaga.Salut!

33 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Atat cat sa ma simt in varsta fata de cei mai tineri si in floarea varstei fata de cei mai batrani. happy

| pwp a răspuns:

14 ani

| Malvina24 a răspuns:

| Ryuzaki a răspuns:

19.

| TzaCaNeL a răspuns:

Aproape 16 happy

| Simona a răspuns:

16 anisorihee hee

| larousee a răspuns:

22 peste 3 zile smug

| RaLuX_5234 a răspuns:

14big grin
@fernanda, tu pe cine incerci sa pacalesti?laughing...aia din poza e Sherlyn Gonzalez, se vede de la o postalaughing

| ganton a răspuns:

115.

| Kalle a răspuns:

14 tu?

| Rrrr a răspuns:

16happy

| Aidda a răspuns:

@fernanda : draga fata din imagine, esti sora geamana a lu' Sherlyn Gonzalez?

Si ca sa fiu on: am frumoasa varsta de liceu love struck

| addyy17 a răspuns:

| analia0103 a răspuns:

15 si sunt fata din imagine

| Nicoleta_7799 a răspuns:

| melyyy a răspuns:

| TJohannaB a răspuns:

Am 9 anisori. Stiu sunt cea mai micuta dar asta este viata. Funda?

| princessOfcaraibe a răspuns:

12 ani! uh? happy

| Maria002 a răspuns:

11 Ani

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

| Bella_6044 a răspuns:

| AdryanG a răspuns:

16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa stii am 99 de anilaughing

| kiLLeRbusTed a răspuns:

| Ciprian_5075 a răspuns:

17 ani happy

| Alexu_6086 a răspuns:

| Ruxii a răspuns:

Bunahappy eu am 18 b-)

| floryyy_3090 a răspuns:

Buna... 14. u?