| ionutzu94 a întrebat:

va place cum dansez? sfaturi? funda! http://www.youtube.com/watch?v=OjEBIx6mkA4&feature=youtu . be

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ALLYALLY22 a răspuns:

Ar trebui sa te inscri la un concurs pe bune temist foarte bine. good luck

| TypeInterestingNicknameHere a răspuns:

Mie dnb-ul mi se pare o prostie, dar exceptand asta... da, ai dansat bine( nu ma simt in masura sa dau sfaturi).:-P

| Ayskle a răspuns:

Uhm...tecktonik deci.Da dansul este bun daca de incadrezi in normele tecktonik-lui.Dar daca vrei sa spui ceva mai mult despre tine sincer nu te prea ajuta! Insa, daca asta e dansul care-ti place atunci continua cu el ca-i genial oricum, dar daca vrei sa zica utin mai mult atunci ar fi bine sa mai adugi cate ceva sa nu fii chiar acelasi lucru! Mie-mi placea foarte mult dansu' asta dar m-am plictist la fel de repede pe cat de mult imi placea!
Si da! Dansezi foarte fain! Eu iti recomand popping si new style.
C yaaa!; 3

| Ayskle a răspuns:

Apropo ii tecktonik, mnu?(asa mi s-a parut) Xp Daca nu oricum e valabil ce am spus; din punctul meu de vedere!

| ßiααα a răspuns:

:-s eu nu pot face asa cevalaughing) probabil mi s-au incarliga picioarele si as cadeabig grin te misti binebatting eyelashes

| Cristina_Madalina_1997 a răspuns:

Dragut dansul! Imi poti da si mie niste trupe de DnB? Te rog