| roxcsana20 a întrebat:

voi ce credeti? Miley Cyrus v-a renunta la Hannah Montana? Bineinteles ma refer la postul tv Disney Channel? Dati-mi parerile voastre si spuneti-mi si unde a-ti vazut ultimul episod din Hannah Montana forever? plz ajutooor dau funda...

Răspuns Câştigător
| MusicisMusic a răspuns:

Hi! Miley a renuntat deja la Disney.Eu am vazut deja ultimul episod din HMF...la TV...aici a difuzat deja

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur, a renuntat de multa vreme nu ai vazut la tv pe net prin reviste etc. din cauza asta fani o urasc cam din anul 2009, eu o urasccccccccccccccccc, de mult doate colegele mele o urasc din cauza ca nick jonas s-a despartit de ea si acum nick acum este cu cea mai mai frumoasa fata pe nume; selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... a renuntat dejawinking
am vazut episodu.
vezi ca este azi pe disney la 18. 00!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut ultimul episodd si am planss... mult am ascultat piesa ei don't wanna be torn si pe aia am planss sunt un fan inebunit