| Xlove64 a întrebat:

Buna happy
Voua va merge site-ul creativemonkeyz.com?

9 răspunsuri:
| MDLNA a răspuns:

Bună. Merge!

| Alecsandraa97 a răspuns:

Toti care vad intrebarea si raspund, daca sunteti pe site lu` cretivemonkeys iesiti imediat altfel nu va aparea deoarece e prea solicitat si nu poate Codin sa uploadeze episodul 7!

Da la mine merge!

| nobody5568hf a răspuns:

Nu imi merge!

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/category/robotzi-2/ uite aici siteul sper ca te-am ajutat :)

| azkan a răspuns:

Da, mie imi merge. Incearca sa scrii fara/cu www. sau incerca de pe google.

| dalia_7907 a răspuns:

Cu cateva F5-uri merge, dar oricum nu a aparut ep 7.si nici pe profilul lor de facebook nu se aude nimic.deci probabil va mai dura.

| asterix13 a răspuns:

Da, dar fara imagini si chestii. probabil sunt prea multi p el. si lucreaza la el. acum vad ca nu mai merge... in fine. hai cu ep 7 :X:X

| kissmypixles a răspuns:

Da.Incerca de mai multe ori poate iti va mergehappy

| anitza2000 a răspuns:

Imi merge, dar foarte greu