| DeliciOaSaTaa a întrebat:

BUNA! vreau sa imi ziceti niste porecle fr cea mai buna lista pr funda!

5 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Ce zici de

"rockaritza agramata"?

| marpey16 a răspuns:

Porecle faine şi foarte populare printre adolescenti:
dark, night, Square, Marpell, Cody,

| DeliciOaSaTaa explică:

Zăppă te ubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna'! Eu si prietena mea gasim in fiecare zi o alta porecla.de exemplu:
Tzukky, sau Tweety, sau mom, sau nu mai stiu'happy

| OvITpU a răspuns:

Salut.
Unui prieten de-al meu ii spun " Coana Mare" cred ca iti dai seama de ce daca ai vazut filmul rolling on the floor
Altuia ii zic "Nevastuica" pentru ca se comporta ca nevastuica aia rosie din desenele alea animate. laughing
Si unuia ii zic "Cimpy" vine de la Cimpanzeu pentru ca e nebun si face ca o maimuta.(am si un filmulet cu el pe youtube) rolling on the floor

O zi buna.