| meddy28 a întrebat:

Buna
Vreau sa-mi fac o revista ca Popcorn, Bravo, CoolGirl, etc. Dar nu stiu ce nume sa ii dau
Cel mai bun nume pe care-l voi folosi va primi fundita iar celelalte vor primi vot

Răspuns Câştigător
| Jenny260198 a răspuns:

Buna Meddy:*.pai poti sa-i dai un nume, de exemplu :"My Magazine"
"The Teenagers", "The Girls","Fashion Magazine","Blablabla"(e super), "CONGRATULATIONS", "Meddy's Magazine", "Super GIRL","Libelula", ...etc sunt mai multe,dar depinde ce scrii in ea despre ce o faci de exemplu (fashion, sau poze, si cu citate)... sper ca te-am ajutat.am fost si prima care am raspuns.merci:*.o zi super! te pop>big grin