| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să-mi fac un canal de Youtube. Va fi ceva mai general, adică subiecte funny, vom începe cu ceva pamflete avoi vom continua cu diferite idei. Problema e că nu am nicio idee în legătură cu numele. happy Vreau ceva frumos, uşos, de preferat să fie format dintr-un singur cuvânt şi să sune frumos la strigare
EXP : vloggul Tequila1428 (nu trebuie neapărat să-mi puneţi şi cifre, doar cuvântul potrivit). Poate fi şi-n engleză sau română dar repet, să sune frumos când e strigat.
Vă rog mult, chiar sunt în pană de idei! Doar fundă şi voturi! (poate asta vă motivează mai mult )

Răspuns Câştigător
| Valeriu10 a răspuns:

Am niste nume pentru tine:
-Android202
-SnaKe.xD

| Adry05 a răspuns (pentru Valeriu10):

Mi-a venit acum pe moment ca inspiraţie după ce mi-ai zis tu:
Shake sau ShakeUp ce zici? (sincer) dacă-ţi place cum sună, şi dacă da, care din ele?

| Valeriu10 a răspuns (pentru Adry05):

SnaKeUp Buna ideea happy

| Adry05 a răspuns (pentru Valeriu10):

Mulţumesc. Şi eu mulţumesc de idee! big grin