| Unforgetit a întrebat:

Ce cuvant preferat ai? Eu cuvantul "probabil"Vot!

6 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

`Aiurea`, am ceva cu,,,, cuvantul asta laughing love struck

| Adorable a răspuns:

Buna!
Mie Imi place cuvantul " langweilig " happy
Pa, pa!

| Alyra a răspuns:

Cuvantul iubire este cel mai frumos cuvant.Insa chiar nu-mi dau seama de ce,dar imi place si cuvantul straniu.Te rog, nu rade de raspuns, caci stiu si eu ca e ciudat.

| dumyStar20 a răspuns:

Salutare.
Imi imi place sa folosesc mai des:lol, probabil/posibil, omfg si km atat.

| katherine_1054 a răspuns:

Mie imi place foarte mult cuvintul "mamahuhu" e in chineza si inseamna "asa si asa" iar daca traducem mot a mot e "cal, cal-tigru, tigru". mi-e frica sa nu se transforme in tic verbal... si totusi ador sa il folosesc la orice ocazie portivita.

| poisoon a răspuns:

Mie imi place cuvantul NUstiu laughing...sau,,sau.ORi" laughing