| anonimus20 a întrebat:

happy Vreau sa stiu cele mai tari jocuri de pe Facebook si cele mai multe pe care le jucati si voi! FuNdITa!

Răspuns Câştigător
| Rusu_Emil_1999 a răspuns:

Jucativa dungeon rampage cel mai tare joc

10 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Adevar şi provocare big grin

| George_9481 a răspuns:

FarmVille,Frontier Ville,Cafe World, Fish Ville, Monster Galaxy si City Ville

| flowerpower12 a răspuns:

Eu am jucat...millionare city,pet society,fashion designer,it girl, dar nu el mai joc ca m-am plictisit, acum joc doar mall world

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Eu joc:
1. Farmville (lvl25)
2. Barn Buddy (lvl15)
3. Top eleven (lvl 2)
4. Penalty shoot out
5. Adevar sau provocare (joc si eu)
6.Cityville (lvl 4)
7. Football League
8. It Girl (nu joc)
9. Jocul Da/Nu
10. Fashion World
11. Mole revenge
12. Monster Galaxy
13. si altele. Eu zic sa le incerci happy pentru ca sunt distractivewinkingwinking
Fundita?

| GeorgeV a răspuns:

Eu am incercat Farmville, Cityville, Petville si Frontierville. Cel mai interesant mi s-a parut Frontierville si l-am jucat luni intregi pana cand am inceput sa uit de el. tongue

| SnoopDog19 a răspuns:

Eu grand theft auto adica gta ba pretenas

| anamaria8811 a răspuns:

Eu m-am jucat foarte mult timp burn barn buddy si it girl dar dupa un timp m-am saturat si am uitat de jocuri.acuma joc Monster World e distractiv tongue

| AlessyaLove a răspuns:

Joaca Disney city girl e un joc pentru fete s f fain nu o sa te plicitsesti de el.

| FlorentinaFlorycyk a răspuns:

1.Family farm (e un joc foarte tare)
2.Pet rescue saga
3. Buggle
4. Flower Shop
5.Happy family
6.Village life

| alex2346 a răspuns:

Incearca red crucible 2 (actiune)