| LeonardoDiCapra a întrebat:

vreau sa va intreb de unde as putea sa downloadez gratis episoadele din RObotzii? am 2 episoade de la cineva, care se lauda ca le downloadeaza gratis de pe net, iar pana acum am cautat de m-a durut capu` si tot nu am gasit rezultate...chiar vreau sa le downloadez, deoarece nu am un net prea bun[de la vodafone :-&]si sincer...merge ca ceapa laughing!
Multumesc anticipat!
puppy dog eyes

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Trage programul acesta :
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-Download.htm
apoi du-te pe youtube si da copy paste la linkul de la video in program!
. chiar daca creativemonkeyz s-au retras de pe youtube inca sunt destui care le uplodeaza episoadele!

| Kenny a răspuns:

Youtube downloader.pampam.cauta pe gugal ca's atatea site'uri pe care bagi linkul de pe youtube si ti`l downloadeaza/transforma in mp3.

| Iuliii_6724 a răspuns:

Youtube downloader happy, instalezi progamul, intri pe youtube copiezi linkul' dai paste in YoutubeDownloader, si gata laughing. A si inca ceva. poti sa ti-l faci in ce format vrei, alegi de acolo ( mp3, mp4, avi, etc... ). Bafta :d

| Iuliii_6724 a răspuns:

Sau. VDownloader, Se foloseste cam la fel happy