| oAaaNaa a întrebat:

Buna,vreau si eu niste jocuri gen baba oarba, v-ati-ascunselea, fugaritelea.
Fundita!

5 răspunsuri:
| caractere a răspuns:

Uliii si porumbeii; ratele si vanatorii; castel; flori, fete, filme sau baieti; frunza; leapsa pe ouatelea, leapsa pe cocotatelea; statuile
Sunt multe, unele nominalizate si in posturi anterioare, altele de care poate nu ne amintim...
Have fun!

| CristinasiVlad a răspuns:

Sticluta cu otrava [ trebuie sa fugi si daca te atinge cel care fuge esti inghetat si trebuie sa te atinga un alt jucator pentru a te desgheta ]
tara tara vrem ostasi [ faceti 2 randuri departate apoi strigi tara tara vrem ostasi apoi ceilalti zic pe cine / dupa ce ati ales pe acel cineva...trb sa rupa randul celalat daca l-a rupt merge in randul lui cu un copil de la grupa ta ]
sotron..cred ca sti
elastic ..cred ca sti
distractie placuta happy
funda?; o3

| christianlaroka a răspuns:

Capra, lapte gros, prinsea... sper sa iti fie de ajutorhappy
Funda?batting eyelashes

| TheLaw a răspuns:

Mima? big grin

| AntiNoobs a răspuns:

Culorile,Turca,Sticluta-cu-Otrava,Coco, etc.Nu prea mai stiu, cauta si tu pe net. Funda?

Întrebări recente