| Gabrielalili a întrebat:

Aş vrea nişte jocuri (orale) de exemplu:baba-oarba, de-ascunselea

1 răspuns:
| alexalexbabi a răspuns:

De-a prinselea, fazan, lapte gros, Ratele si vanatorii, 9 pietre, Prinsa, Sticluta cu otrava,fete filme sau baieti melodii sau cantareti, bibelouri frumoase bibelouri urate, mima,Culorile,Turca,Sticluta-cu-Otrava,Coco,tara tara vrem ostasi, sotron, elastic, Capra, Uliii si porumbeii; leapsa pe ouatelea, leapsa pe cocotatelea; statuile.