| ToxiikGirl a întrebat:

Vreau si eu niste siteuri unde sa poti sa modifeci poze cu o persoana cum arfi sa le poti:machia, ruja etc! Ms! FUNDAaa

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Www.taaz.com

2 răspunsuri:
| andreeafrumoasa a răspuns:

Pai...paint-ul este cel mai bun,photoshop nu stiu cum e,nu l-am descarcat niciodata,pe paint poti face orice machiaji poti sa iti faci si unghiile,dar iti trebuie o poza cu unghiile tale fara oja! deci, funda, nu mi-o dai?

| Andreiskater a răspuns:

Salut! Eu i-ti recomand un "PROGRAM" : Anobe Photoshop cs5
Este umplic complicat dar daca inveti poti sa faci sa si dispara unele obiecte, sa machezi ca in reviste.
Aici este un link cu machiaj: http://www.youtube.com/watch?v=G6Nj1khJLGM&feature=related
Funda?
Succes!